senetle araba logo

70,000
İlan No: 92113
Marka: Volkswagen
Seri: Polo
Paket: 1.4 TDi Comfortline
Model: 2015
Yakıt: Dizel
KM: 58.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Füme

Galeri İletişim

Volkswagen Polo arabasının 1.4 TDi Comfortline modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,829

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (530) 760 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 70,000
Peşinat: - 21,000
Borç Tutarı: 49,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,850
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 68,404

Senetle Volkswagen Polo 1.4 TDi Comfortline

Senetle Volkswagen Polo 1.4 TDi Comfortline Füme rengin de olan bu aracımız 90 hp motor gücüne, 1422 cc motor hacmine, 58.000 kilometreye, yarı otomatik vitese, dizel yakıt tüketimine sahiptir. Kapsamlı ön konsolu, konforlu yapısı ve sıfır ayarında motoru ile hem güçlü, hem az yakan hem de maksimum performans veren donanımlı bir araçtır.

Senetle Volkswagen Polo 1.4 TDi Comfortline Aracımızın Durumu Nedir?

Senetle Volkswagen Polo 1.4 TDi Comfortline Füme rengin de olan bu aracımız 90 hp motor gücüne, 1422 cc motor hacmine, 58.000 kilometreye, yarı otomatik vitese, dizel yakıt tüketimine sahiptir. Kapsamlı ön konsolu, konforlu yapısı ve sıfır ayarında motoru ile hem güçlü, hem az yakan hem de maksimum performans veren donanımlı bir araçtır. Abs, asr, edl, esp, vsa, yokuş kalkış desteği, hava yastıkları, lastik arıza göstergesi, merkezi kilit, isofix, immobilizer, elektrikli ön ve arka camlar, analog klima, fonksiyonel ayarlanabilir direksiyon, katlanır koltuklar, soğutmalı torpido, start / stop, sis farları, elektrikli aynalar, alaşımlı jant, aux, mp3 çalar, radyo ve benzer donanımlara sahiptir. Motor, şanzuman ve şase gibi aksanları gayet iyi durumdadır.

Senetle Volkswagen Polo 1.4 TDi Comfortline'a Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Araç bedelinin %30'u peşin kalan kısmını 36 ay senetle taksit yapıyoruz. Volkswagen Polo 1.4 TDi Comfortline aracımızın Satış işlemleri sırasın da her hangi bir formalite, şart, koşul, dosya masrafı bulunmamaktadır.

Güvenlik

ABS
ASR
EDL
ESP / VSA
Hava Yastığı - Sürücü
Hava Yastığı - Yan
Hava Yastığı - Yolcu
Immobilizer
Isofix
Lastik Arıza Göstergesi
Merkezi Kilit
Yokuş Kalkış Desteği

İç Donanım

Direksiyon - Ayarlanabilir
Direksiyon - Fonksiyonel
Elektrikli Camlar - Arka
Elektrikli Camlar - Ön
Klima - Analog
Koltuklar - Katlanır
Soğutmalı Torpido
Start-Stop System
Yol Bilgisayarı

Dış Donanım

Alaşımlı Jant
Aynalar - Elektrikli
Far - Sis

Multimedya

AUX
Radyo - CD Çalar
Radyo - Kasetçalar
Radyo - MP3 Çalar

4

5

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi