senetle araba logo

18,500
İlan No: 19660
Marka: Opel
Seri: Corsa
Paket: 1.2 Club
Model: 2003
Yakıt: Benzin
KM: 119.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Opel Corsa arabasının 1.2 Club modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 304

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (312) 362 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 18,500
Peşinat: - 9,250
Borç Tutarı: 9,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 496
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 11,914
Araç temiz ve masrafsızdır. Kilometresi  orijinal 119 Binde 1.2 benzinli motoru ile yakıt tüketimi konusunda üzerine araç yok.   Muayenesi 19 / 07 / 2016 Yılına kadar geçerlidir. Araca LPG hiç takılmamıştır, istediğiniz yere gösterebilirsiniz. Düşük değerde araçlar ile takas olur. Kendi bünyemizde bir yarısı peşin kalan kısmını vade seçeneklerimiz mevcuttur. Kredi kartlarına ister bir kısmına ister hepsine 9 aya kadar vade farkı ile taksit olur. Detaylı bilgi için bize ulaşın.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi