senetle araba logo

60,000
İlan No: 6651
Marka: Audi
Seri: A3
Paket: 1.8 T Ambiente
Model: 1998
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 210.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Audi A3 arabasının 1.8 T Ambiente modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 2,390

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 418 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 60,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 59,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 3,640
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 87,359
Herkesin hayalinde bir Audi sahibi olmak vardır. İşte size senetle sahip olabileceğiniz Audi a3 şimdi yarısını peşinat olarak verirseniz hemen devir teslim ve 24 aya kadar vade imkanı. Aracın yürüründe hiç bir problem yok. Zaten bu tür kaliteli arabalarda bir sorun olmaz.

Araçta sunroof bulunmakta.

Aracın dış kaportası özel boyanmıştır. Sedefli beyaz denir. Işığın tonlanmasına göre araç renk değiştirir.

Sınıfının en dolu paketine sahiptir.

Geçen aylarda 1500 TL karşılığında Deri koltuklar döşenmiştir.

Araç tüplü yani LPG'li ve LPG ruhsata işlidir.

Elektrikli Ayanalar ABS Yol Bilgisayar Digital Klima Modifiye Kiti
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi