senetle araba logo

71,750
İlan No: 51875
Marka: Volkswagen
Seri: Caddy
Paket: 2.0 TDI Sportline
Model: 2014
Yakıt: Dizel
KM: 35.071 KM
Vites: Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Volkswagen Caddy arabasının 2.0 TDI Sportline modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,824

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (850) 840 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 71,750
Peşinat: - 35,875
Borç Tutarı: 35,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,571
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 61,705

ABS

ASR

EBC

ESP

Yokuş kalkış desteği

Bluetooth

 

Çok fonksiyonlu kumandalı merkezi kilit

Elektronik kumandalı ve sıkışmayı önleyen akıllı ön camlar

Soğutma özellikli ve ışıklı torpido

6 Hoparlör

 

Park mesafe snsörü

Deri kaplı radyo kumandalı direksiyon

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi