senetle araba logo

39,700
İlan No: 19671
Marka: Fiat
Seri: Fiorino
Paket: 1.3 Multijet Combi Safeline
Model: 2014
Yakıt: Dizel
KM: 0 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Fiorino arabasının 1.3 Multijet Combi Safeline modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 652

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 659 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 39,700
Peşinat: - 19,850
Borç Tutarı: 19,850
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,065
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 25,567
fiat  

Sıfır Kilometre Senetle vadeli Fiat Fiorino Combi Safeline

%50 Peşin kalan kısmını kendi bünyemizde senetle vade yapma imkanlarımız mevcuttur. Ara değerinin yarısını peşin olarak getirin sıfır araba sahibi yapalım.

Bankalar ile aranızda bir sıkıntı yok ise tamamına kredi çıkartılarak peşinatsız araba sahibi olma fırsatı veriyoruz. Bankalar ile aranızda geçmişte sorun oldu ise banka kredisi imkanlarımızdan faydalanamazsınız.

Yolcu ve sürücü hava yastıkları

ABS - EBD - EPS

Sis farı

Klima (analog)

Yol bilgisayarı

Çift sürgü kapılar

Kredi kartlarına 9 ay taksit

Firmamız koç finans yetkili bayisidir. Banka kredi başvurularınızı 30 dakika içerisinde sonuçlandırıyoruz. 36 aya kadar kefilsiz evraksız kredi imkanı sizleri bekliyor.

Sadece kimliğiniz ile yapacağınız başvuruda 30 dakika içerisinde cevap veriyoruz!

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi