senetle araba logo

89,000
İlan No: 47992
Marka: Mercedes - Benz
Seri: C
Paket: C 180 Komp. BlueEfficiency Elegance
Model: 2012
Yakıt: Benzin
KM: 55.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Mercedes - Benz C arabasının C 180 Komp. BlueEfficiency Elegance modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 2,262

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (534) 276 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 89,000
Peşinat: - 44,500
Borç Tutarı: 44,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 3,189
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 76,540

motorun da mekaniğin de hiç bir sorun yoktu istediğiniz ustaya gösterebilirsiniz aracın içi de dışı kadar temizdir piyasa da böylesi zor bulunur.

1parça boya 2 parça değişen vardır.

Yürüyen aksanı ve motoru kusursuzdur, emsalsiz temizlik de ve kusursuzluktadır.

Satın alındığından beri temiz bakılmıştır.

Düzenli olarak temizlenmiştir.

Motoru ve şanzımanı çok iyi durumdadır.

Az yakar ama çok gider, sorun çıkarmayacak.

Aileye ve dosta gidebilecek nadir araçlardandır.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi