senetle araba logo

22,000
İlan No: 11004
Marka: Nissan
Seri: Micra
Paket: 1.2 Visia
Model: 2004
Yakıt: Benzin
KM: 91.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Nissan Micra arabasının 1.2 Visia modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 361

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (216) 310 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 22,000
Peşinat: - 11,000
Borç Tutarı: 11,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 590
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 14,168
İstanbul için Kefilsiz evraksız 20 aya kadar senetle firma için taksitlendirme yapılır. Ancak senetle satışlarımızda %40 peşinat şartı vardır. İstenen peşinatı ödediğiniz taktirde hemen işlemlere başlanır. Araç durumu genel olarak iyidir. Çalışmayan herhangi bir aksamı yok, kullanışlı bir bayan arabası. İstediğiniz yerde bilgisayarlı test yaptırabilirsiniz. - ABS - Hava yastığı sürücü - Elektrikli ön camlar - Kumaş koltuklar - Klima - Hidrolik direksiyon - Yol bilgisayarı - Fonksiyonel direksiyon - Katlanır koltuklar Aracımızı galerimizde istediğiniz zaman görebilirsiniz.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi