senetle araba logo

10,000
İlan No: 50284
Marka: Hyundai
Seri: H 100
Paket: 2.5 Panelvan
Model: 1996
Yakıt: Dizel
KM: 1 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Hyundai H 100 arabasının 2.5 Panelvan modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 229

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (536) 261 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 10,000
Peşinat: - 5,000
Borç Tutarı: 5,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 333
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 8,000
KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI VE KENDİ  BÜNYEMİZDE VADELENDİRME SEÇENEKLERİMİZ VARDİR. ARACIMIZIN YAŞINA ALDANILMASIN MOTORU VE YÜRÜRÜ GAYET İYİ DURUMDADIR, SAĞLAMDIR YÜK TAŞIMADA VEYA TEKSTİL YÜK İŞLERİN DE HER KONU DA KULLANABİLİR İŞİNİZİ BÜYÜTEBİLİRSİNİZ AZ YAKIYOR EKONOMİK BİR ARAÇTIR BİR SORUNU YOKTUR MUAYNESİ YENİDİR ALICISINA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi