senetle araba logo

17,900
İlan No: 12806
Marka: Fiat
Seri: Marea
Paket: 1.6 Liberty
Model: 2004
Yakıt: Tüpl
KM: 138.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Fiat Marea arabasının 1.6 Liberty modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 294

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 17,900
Peşinat: - 8,950
Borç Tutarı: 8,950
 
Aylık Ödeme Tutarı: 480
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 11,528

Selamünaleyküm. Aracımız 2004 Model Fiat Marea 1.6 biz aracı ilk sahibinden aldık. Sahibi sıfırından bu yana bakımlarını ful yetkili servisinde yaptırmıştır. 

Şu anda hiç masrafı yok. 1.6 Litre benzinli motor + Sıralı sistem LPG mevcut. Gazda çok az yakıyor.

4 Lastik sıfır

Ön takım yeni elden geçti

Muayene yeni

Kredi kartına 9 taksit olur

Takas olur

Yarısı peşinle kalanı senetle vade olur.

 

 

 

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi