senetle araba logo

5,750
İlan No: 74889
Marka: Skoda
Seri: Favorit
Paket: 135 L
Model: 1990
Yakıt: LPG
KM: 200.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Skoda Favorit arabasının 135 L modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 94

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (530) 455 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 5,750
Peşinat: - 2,875
Borç Tutarı: 2,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 154
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 3,703

Senetle 1990 Model Skoda Favorit 

Aracın muayenesi 2017 07 ayına kadar geçerlidir.

motor yürüyeni iyidir bakımları yapılmıştır.

Aracın yarısını peşin geri kalan Senetle vadelenir.

Senetle araç satışlarında aracın yarısını peşin alıp kalan rakam üzerinde 3.5 vade koyuruz.

Aracın boyalı parçaları:

ön tampon, motor kaputu, tavan, sağ ön çamurluk, sağ ön kapı, sağ arka kapı, sağ arka çamurluk, sol ön çamurluk, sol arka kapı, sol arka çamurluk, arka kaput, arka tampon.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi