senetle araba logo

29,750
İlan No: 7340
Marka: Skoda
Seri: Superb
Paket: 2.5 TDI Elegance
Model: 2004
Yakıt: Dizel
KM: 219.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Skoda Superb arabasının 2.5 TDI Elegance modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,185

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 29,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 29,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,805
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 43,315
Araç, 2004 model skoda süper b Elegance 2,5 TDİ otomatik Aracım değişensizdir fakat boya olarak tavan hariç komple boyatılmıştır fırın boya yapılmıştır yani. Parça parça boyatmıştık çiziklerden dolayı renk tutumayınca komple boyattık. Aklınıza darbe fala gelmesin öyle birşey yok., Zaten ekspertiz yaptırdığın yerde neresinde darbe var neredinde kaç kat boya  var hepsini söylüyor, o nedenle istediğiniz yere gönül rahatlığı ile gösterebilirsiniz. Ben ne var ne yok hepsini yazıyorum kimseyi kandırmanın bir anlamı yok herkesin vakti kıymetli. Söylediklerimin haricinde birşey çıkmayacaktır. Senet ve kredi kartı satışım vardır, ayrıca fiyatı ucuk olmamak şartı ile makul araçlar ile takas mümkündür. Alıcısı hayrını görme dileği ile. Ön ve arka ısıtmalı koltuklar Çelik jant Hakiki ortopedik koltuklar Far yıkama Xenon far Otm kararan yan ve dikiz aynaları    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi