senetle araba logo

21,900
İlan No: 50057
Marka: Ford
Seri: Tourneo Connect
Paket: K210S 1.8 TDCi
Model: 2007
Yakıt: Dizel
KM: 230.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Ford Tourneo Connect ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 21,900
Peşinat: - 10,950
Borç Tutarı: 10,950
 
Aylık Ödeme Tutarı: 633
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 33,726
HİDROLİK DİREKSİYON MERKEZİ KİLİT ELEKTİRİKLİ AYNALAR RENKLİ CAMLAR RADYO CD ÇALAR GİBİ Bİ ÇOK ÖZELLİK MEVCUT AİLEYE GİDEBİLECEK NADİR ARAÇLARDAN UCUZ BÜTÇE İLE ALABİLECEĞİNİZ İYİ BİR ARAÇTIR GAYET EKONOMİKTİR AZ YAKIYOR AMA ÇOK GİDİYOR MOTORUN DA YÜRÜYENİN DE KESİNLİKLE BİR SORUN YOKTUR ARAÇ ÇOK İYİ DURUMDADIR ESKİME PÜSKÜME DEFORMASYON EZİK BÜZÜK GÖÇÜK FALAN YOKTUR YARISINI PEŞİN VERDİĞİNİZ ZAMAN GERİSİNİ SENET İLE VADELİ ŞEKİL DE ALABİLİRSİNİZ  

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi