senetle araba logo

29,750
İlan No: 11383
Marka: Ssangyong
Seri: Actyon Sports
Paket: 2.0 SXDI 4x4
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 160.019 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Ssangyong Actyon Sports arabasının 2.0 SXDI 4x4 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 488

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (533) 496 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 29,750
Peşinat: - 14,875
Borç Tutarı: 14,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 798
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 19,159
4 çeker  pick up bir arazi aracına mı ihtiyacınız var? Öyle ise 2.0 motor hacminde olan ve 2011 model Ssangyong Actyon tam size göre. Araç 5 kişilik koltuk ve Pick up kasası var. Aracın fiyatı donanım özelliklerine, kilimetresini ve mode yılına göre oldukça uygundur. Ssangyong aracım dizel yakıt ve manuel vitestir. 160.019 km'de ve 2011 modeldir. Aracın tüm servis bakımları günü geçirlemden yapılmıştır. Ayrıca aracımda kaza, darbe, değişen veya boya gibi hatalar kesinlikle yoktur. Pickup aracım tamamen orjinaldir. Ssangyong Actyon aracımdan emin olmak içinde expertiz raporu çıkartabiliriz . Aracın ödeme hakkında yapılabilecek seçeneklere gelicek olursak eğer; Kredi ile taksit, Senetle taksit veya nakit peşin ödemeler ile araca sahip olabilirsiniz. Senet işlemleri için site'nin alt bölümünde yer alan İletişime Geç butonu ile telefon numarası ulaşabilirsiniz.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi