senetle araba logo

11,000
İlan No: 17083
Marka: Suzuki
Seri: Swift
Paket: 1.3 GL
Model: 1992
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 135.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Suzuki Swift arabasının 1.3 GL modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 280

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 11,000
Peşinat: - 5,500
Borç Tutarı: 5,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 394
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 9,460
Her marka araçlarını ile takas olur. Yada En az 5.000 TL Peşinat ile geri kalan kısmı kendi bünyemizde senetle vade olur.  3 Aydan 12 aya kadar taksit yaparız. LPG'li aracın tramer  kayıtlarında herhangi bir hasar kaydı yoktur. Bakımları yapılmış son derece temiz bir araç. 4 Lastiği sıfır. Muayenesi yenilendi. Şu anda bir lira masrafı yok. Alacak kişinin uzun yıllar kullanabileceği bir araçtır. Full aksesurlı Zenon farlar - Renkli camlar - Mp3 çalar ve alarım mevcuttur.

Noter masrafı 111 TL Sigortası ise 130 Lira son olarak vergisi yıllık 100 Liradır.

Cumartesi ve pazar açığız.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi