senetle araba logo

28,750
İlan No: 19008
Marka: Dacia
Seri: Dokker
Paket: 1.6 MPI Ambiance
Model: 2013
Yakıt: Benzin
KM: 43.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Dacia Dokker arabasının 1.6 MPI Ambiance modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 731

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (312) 213 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 28,750
Peşinat: - 14,375
Borç Tutarı: 14,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,030
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 24,725
Finansman olanaklarımız; Firmamızın anlaşmalı olduğu kurum koç finans'tır. Tarafımızca sonuçlanacak olan kredi başvurularını Maksimum 30 dakika içerisinde sonuçlandırıp size bildiriyoruz. 48 Aya kadar vade banka kredisi imkanlarımız dan faydalanabilirsiniz. Kredi sorunu olan müşterilerimiz için 15.000 TL veya yakın peşinat olarak alınır kalan  kısmı için 14 Ay sıra  senet şeklide taksit yapabiliriz. Her marka araçlarımız mantık çerçevesinde değerlendirilerek takas olur. Aracımız genel olarak hatasız ve boyasızdır. Bakımları zamanında ve aksatılmadan yapılmıştır. Lasitkler %80 oranında iyidir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi