senetle araba logo

10,250
İlan No: 12854
Marka: Fiat
Seri: Tempra
Paket: 1.6 SX A
Model: 1993
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 128.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Füme

Galeri İletişim

Fiat Tempra arabasının 1.6 SX A modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 168

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (264) 517 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 10,250
Peşinat: - 5,125
Borç Tutarı: 5,125
 
Aylık Ödeme Tutarı: 275
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 6,601
Araç resimlerde göründüğü gibi düzgün ve muayyerdir. Aracımın motor şanjuman ve dijital ekranında hiçbir sıkıtır yoktur.

Araç bedelinin yarısı peşin olarak almak şartı ile vade yapılabilir. Eğerki aracınız Fiat Temra'nın fiyatının yarısı veya daha yükse bir miktar ise takas yapılabilir.

Ayrıca aracınızı peşinat olarak da sayabiliriz. Fiat Tempra aracım 1993 model olup 128.000 km'dedir. Masrafsız ve hatasızdır. Bu model yılına sahip olup bu kadar düşük km'ye sahip araç bulmanız da olukça zordur. Benzinlidir ve ayrıca LPG takılmış olup ruhsata işlenmiştir.

İlgilenen arkadaşlar lütfen mesaj atmayınız. Telefon numrasından arayarak sormak istediklerinizi beyan edebilirsiniz.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

4

5

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi