senetle araba logo

36,750
İlan No: 3853
Marka: Volkswagen
Seri: Jetta
Paket: 1.6 Comfortline
Model: 2007
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 134.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Volkswagen Jetta arabasının 1.6 Comfortline modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,464

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (507) 312 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 36,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 36,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,229
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 53,507
Galeriden senetle araba satışında tek adres.  Senetle araba satışı başka yerde yok. Bu fırsatlar siz araç sahibi olun diye. Şimdi ise istediğiniz ödeme seçeneğini belirleyiniz biz uygulayalım. Kredi kartına da taksit yapılmakta. Fakat  kredi kullanmak istemiyorum veya kredi kullanamıyorum derseniz de  bu fırsatı kaçırmayın. Taksitle araba satın almanın tek yolu kredi değil. Şimdi ise vade faksız 6 aya varan taksit imkanları. Taksit yapılırken ise %50  peşinat ödenecek.  Bu imkanları kaçırmayıp siz de bir araç sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? Vade farksız sadece 6 aya kadar senet imkanı yapılmaktadır. Vade yükseltip 12, 24, 36 ve 48 aya kadar senet yapılır. Bu yüksek vade  oranları ile yapılana bu kampanyamız da ise sadece %0.90 faiz uygulanacaktır. Faiz oranı oldukça düşük olup nerede ise peşin fiyatına gelmekte. Taksitli araba satın almak için faklı bir kampanya beklemeyin. Bu fırsatı kaçırmayın ve siz de bir otomobil sahibi olun. Taksitle araba almak için yapmanı gerekenler ise bunlar dan ibaret. Senet ile araba satışımızda ise kefilsiz, koşulsuz taksitle satın alabilirsiniz. Tüm bunlar elidnizde iken araba almak bir telefon kadar yakın.  Ayrıca çek kabul edilmekte. Araca pazarlık yaparak peşin olarak da satılır. Peşin  satılırken fiyatımız için pazarlık yapılacak. Aracım kazasız ve hatasız dır. Firmamız tarafından yapılan çalışma ile şimdi satın tüm araçlarımız için 2 yıllı bakımı ve muayenesi de yapılmış olarak size ulaşacaktır. Ayrıca satın almadan  önce de hediye olarak yıkama ve pasta-cila yapılacak. Tüm bunlar ile uygun faiz oranlarını kabul etmeniz takdirde araca hiç peşinat ödemeden sadece senet ile hemen teslim alabilirsiniz.

Taksit tablosu

Peşinatsız 6 ay taksit 6.000 TL.

Peşinat ile 12 ay taksit 1416 TL.

Peşinat ile 24 ay taksit 578 TL.

Peşinatsız 36  ay taksit 1.000 TL.

Peşinatsız 48 ay taksit 750 TL.

Peşinat ile 48 ay taksit 375 TL.

Tüm bunlar ve daha fazlası için bize ulaşın.

Aracımın özellikleri ise şöyledir;

BENZİN + LPG

Yağmur Sensörü

Sürücü Hava Yastığı

Yolcu Hava Yastığı

Yan/Perde Hava Yastığı

ABS (Antiblokaj Fren Sistemi)

EBD (Fren Güç Dağılım Sistemi)

ESP (Elektronik Denge Sistemi)

ASR (Çekiş Düzenleme Sistemi)

Cruise Control (Hız Sabitleme Sistemi)

Hill Holder (Yokuş Kalkış Sistemi)

Dijital Klima / İklimlendirme

Direksiyondan Kumanda Sistemi

Ön Sis Farları

Çelik / Alüminyum Alaşım Jantlar

Kumaş Koltuk

Arka Ve Ön Kol Dayamaları.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi