senetle araba logo

6,750
İlan No: 3675
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: S
Model: 1993
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 190.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 269

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 6,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 6,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 409
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 9,827
Hiç peşinat ödemeden araç sahibi olmak istiyorsanız eğer şimdi bu araca çıkan %100 kredi ile sahip olabilirsiniz.Hem de anlaşmalı bankalar ile uygun faiz oranı ve %0  faiz imkanı ile. Tofaş Şahin çok temi kullanılmış ve sorun hatası yok. Aracın tüm bakım ve mauyenesi de tofaş servisin de yapıldı. Aracımı çok titiz kullandım. Şahin'in tek bir çiziği, hatası, kusuru vb. kesinlikle yok. Taksitle araba almak için ise sadece %50 peşinat ödemeniz gerekiyor. Bu ödeme seçeneği de sadece senet için geçerli olup kredi ile yaptığınız ödemeler de ise peşinatsız da satılır. Araç için senet yapılır. Sıralı senet ile 6, 12 ve 24 aya kadar vade yapılır. Vade yapılırken ise sadece ve sadece %0.85 faiz oranı uygulanacak. Bu düşük faiz oranı ile aracı neredeyse peşin fiyatına taksitle sahip alabilirsiniz. Şahin için sıralı senet sistemi uygulanacaktır. Senet ile sadece ve sadece %0.85'lik bir faiz  oranı uygulanacak bu faiz oranı ile ise nerede ise peşin fiyatına taksit ile sahip olabilirsiniz. Bu fırsat ile araç sahibi olmak artık çok kolay hem de kredisiz, kefilsiz, dosya masrafsız, peşinatsız ve de taksitli! Aracım çok temiz ve bakımlıdır. Alıcıya şimdiden hayırlı olsun. Araç özellikleri ise şöyledir;

ABS

Katlanır koltuklar

Katlanır yan alnalar

Metalik boya

Merkezi kilit

Alarm

Ses sistemi.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

6+ Hoparlör
Radyo - MP3 Çalar
USB - AUX
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi