senetle araba logo

52,750
İlan No: 11347
Marka: Ford
Seri: Focus
Paket: 1.6 TDCi Style
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 49.011 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Ford Focus arabasının 1.6 TDCi Style modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 866

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (533) 496 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 52,750
Peşinat: - 26,375
Borç Tutarı: 26,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,415
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 33,971
Taksitle veya senet satışları ile satın alabileceğiniz Ford Focus için şimdi 24 aya kadar vade mevcut. Kredili satışlarda oldukça uygun vade oranları uygulanmakta. Kredi ile satın almak istemiyorsanız farklı alternatiflerimiz de var. Alternatiflerimizden birisi de senetle satışlarımız. Senetle satışlarımız da 12 veya 24 aya kadar taksit de yapılabilmektedir. Senetle satışlarımızda da oldukça uygun vade oranları uygulanacaktır. Araç hakkında bilgi verecek olursak eğer; Aracım 2012 model ve 49.011  km'dedir. Ford Focus  1.6 TDCi Style serisidir. Sınıfının en dolu ve en full modellidir. Hatchback 5 kapı ve siyah renktir. Focus'un detaylı teknik özellikleri ise aşağıda belirtilmiştir. Senetle veya taksitle ödeme seçenekleri hakkında bilgi edinmek için bize telefon numarası ile ulaşın.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi