senetle araba logo

36,000
İlan No: 20014
Marka: Hyundai
Seri: Santa Fe
Paket: 2.0 CRDi VGT
Model: 2005
Yakıt: Dizel
KM: 208.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Hyundai Santa Fe arabasının 2.0 CRDi VGT modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 747

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 36,000
Peşinat: - 17,475
Borç Tutarı: 18,525
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,133
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 27,195
Firmamızın satmış olduğu tüm araçlar servis bakımlı ve kilometre garantilidir. 48 Aya varan kefilisiz koşulsuz taksit imkanı ile aynı gün bu aracın sahibi olabilirsiniz. Araç değerinin %50 veya yakın kısmını peşin almak kaydı ile peşinattan kalan borcunuzu 48 aya kadar taksit yapıyoruz. Piyasanın en düşün vade oranı olan %1.95 ile uygun vade farkı uyguluyoruz. Araştırabilirsiniz piyasanın vade oranıdır. Banka kredisi değildir. Kendi bünyemizdeki senetle vadeli olarak yaptığımız uygulamadır. Türkiye'nin neresinde oturursanız oturun istenen peşinatı getirin kalan kısmını kefil, kasko, formalite ve dosya parası gözetmeksizin taksit yapalım.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi