senetle araba logo

8,250
İlan No: 5066
Marka: Tofaş
Seri: Kartal
Paket: SLX
Model: 1996
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 210.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Yeşil

Galeri İletişim

Tofaş Kartal arabasının SLX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 329

GALERİCİYE TELEFON AÇ
() xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 8,250
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 8,249
 
Aylık Ödeme Tutarı: 500
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 12,011

İkinci El Tofaş Kartal SLX

Station Wagon Kasa Tipi Arkadan Çekişli 1401 - 1600 cm3 Motor Hacmi 76 - 100 HP Motor Gücü Düz Vites Otomaik Ön Camlar Benzin ve LPG (İşlidir)
Motorunda ve mekanik aksamında hiç bir sorun yok

Peşin veya taksitle arabayı satın alabilirsiniz! Taksitli ödemelerde 12 ay senet yapıyoruz. Detaylı bilgi için bizi hemen arayın!

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi