senetle araba logo

27,500
İlan No: 12746
Marka: Nissan
Seri: Primera
Paket: 1.6 Tekna
Model: 2005
Yakıt: Benzin
KM: 210.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Nissan Primera arabasının 1.6 Tekna modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 451

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (224) 211 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 27,500
Peşinat: - 13,750
Borç Tutarı: 13,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 738
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 17,710
Selamünaleyküm. Aracım 2005 Model Nissan Primera 1.6 Tekna model benzinli. Kaporta aksamında değişen parçası yoktur. Modelinin en dolu versiyonudur. Bütün ağır ve periyodik olmak üzere bakımları yeni yapılmıştır. Aracın motorunda tık ses yok, benzini doldur direk uzun yola çık sıkıntı yok. Çok güzel bir gidişi var, yüksek hızlarda bile virajlarda hissettirmiyor. Ağır araba.

Kendi Bünyemizde %50 Peşin Kalanı Senetle Vade İmkanı.

Aynı zamanda firmamız koç finans yetkili bayisidir. Tamamına banka kredisi ile bu aracın sahibi olabilirsiniz.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi