senetle araba logo

21,500
İlan No: 9209
Marka: Hyundai
Seri: H
Paket: 100
Model: 2006
Yakıt: Dizel
KM: 203.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Hyundai H arabasının 100 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 641

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 695 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 21,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 21,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,089
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 26,143
2006 model hyundai H-100 kasalı tenteli. Aracımızın motor ve yürüyen aksamı sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Muayene geçerlidir, lastik durumu fena sayılmaz. Kaporta aksamına gelince değişen parçası yoktur ancak tavan  hariç yaşı gereği boyalıdır. Aracımıza %18 Fatura kesilecektir. Çok temiz ve diri bir araç, alan arkadaş masraf etmeden para kazanacak. Her marka aracınızı değerinde alırız yada peşinat olarak sayabiliriz. Kendi bünyemizde 12.000 TL peşinle kalanı 12 ay ayda 1.080 TL senetle vade yaparız. Aracı yakından görmek için en yakın zamanda ofisimize bekliyoruz.    

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi