senetle araba logo

17,750
İlan No: 50763
Marka: Opel
Seri: Corsa
Paket: 1.7 DTI Comfort
Model: 2003
Yakıt: Dizel
KM: 198.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Opel Corsa arabasının 1.7 DTI Comfort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 451

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (850) 840 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 17,750
Peşinat: - 8,875
Borç Tutarı: 8,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 636
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 15,265
  Bütün bakımları sorunsuzca yapılmıştır, istediğiniz servise ekspertize gösterebilirsiniz. Bir çok donanım mevcuttur, az yakar ama çok gider. Uygun bütçe ile alınabilecek en iyi araçlardandır. MAKYAJ LAMBASI OKUMA LAMBASI CD MP3 ÇALAR AUX GİRİŞİ DİREKSİYON YÜKSEKLİK AYARI RENKLİ  EKRAN   Xenon farlar  Uzak.Kum.Merk.Kilit Otomotik camlar Arka buz çözücü Alarm Klima Hidrolik  Direksiyon CD Çalar  RENKLİ CAMLAR  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi