senetle araba logo

1.6 TDCi Titanium Focus resimleri

50,900
İlan No: 16515
Marka: Ford
Seri: Focus
Paket: 1.6 TDCi Titanium
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 93.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kahverengi

Galeri İletişim

Ford Focus arabasının 1.6 TDCi Titanium modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,014

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 50,900
Peşinat: - 25,450
Borç Tutarı: 25,450
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,014
Kaç Ay: x 48 ay
Toplam Ödeme: 74,110

İlanın başlığında belirttiğim gibi, titanik gibi araba. Resimlerdekin daha canlı bir görünüme sahiptir. Alıcıya şimdiden hayırlı olsun.

Bu aracı vadeli satın alabilirsiniz. Biz araca 3 ay garanti veriyoruz. Aracın bütün bakımları ford yetkili servis tarafından yapılmıştır. Kefil yok, şart yok.

Ford Focus şimdi senetle satılık.

48 aya kadar kefilsiz senetli satışlarımız mevcuttur.

Ayrıntı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıdaki tabloda satış detaylarına bakabilirsiniz.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi