senetle araba logo

7,750
İlan No: 6384
Marka: Tofaş
Seri: Doğan
Paket: SL
Model: 1993
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 170.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Şampanya

Galeri İletişim

Tofaş Doğan arabasının SL modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 159

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 632 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 7,750
Peşinat: - 3,750
Borç Tutarı: 4,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 243
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 5,824

93 Model Doğan SL

170.000 km'de Düz Vites Sedan Kasa Ruhsata İşli Lpg Alarm - Merkezi Kilit Kumaş Koltuk - Far Yıkama Sis Farları

Senetle Doğan Sahibi Olun

Bu araca senetle sahip olablirsiniz. Peşin 3.750 TL verdikten sonra geri kalan ödemeyi 525 TL X 10 Ay Şeklinde Ödemeniz Mümkün
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi