senetle araba logo

8,750
İlan No: 77510
Marka: Tofaş
Seri: Doğan
Paket: L
Model: 1991
Yakıt: LPG
KM: 150.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Tofaş Doğan arabasının L modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 144

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (546) 508 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 8,750
Peşinat: - 4,375
Borç Tutarı: 4,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 235
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 5,635
Aracımız 1991 model doğan 1.6 l Araçta 1 parça Değişen mevcut Kasasında başka Değişeni kazası yoktur.. Çürük çarık yok Boyası yeni yapılmış yorgun döküntü bir araç değildir.. Motoru güzel yağ yakması üflemesi yok. Aracın yürüyeni güzel defransiyelde ötme atma yok. Vizesi 11.Ay 2017.  Lastikleri güzel. Ayrıca araçta tüm camlar filmli siyah cam. Abart cift egzoz mevcut. Döşemeleri yırtıksız yeni takıldı. göğüslüğünde çatlak yoktur içi dışı pırıl pırıl bir araçtır.. Mantıklı Takas olur. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Güvenlik

Alarm
Merkezi Kilit

İç Donanım

Elektrikli Camlar - Ön
Ön Kol Dayama

Dış Donanım

Alaşımlı Jant
Arka Cam Buz Çözücü
Far - Sis

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi