senetle araba logo

9,200
İlan No: 9792
Marka: Tofaş
Seri: Doğan
Paket: SL
Model: 1993
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 175.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Lacivert

Galeri İletişim

Tofaş Doğan arabasının SL modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 274

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (535) 351 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 9,200
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 9,199
 
Aylık Ödeme Tutarı: 466
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 11,186
Motor ve yürüyen aksamı sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Otobanda sağa yada sol çekme muhabbeti yok. Alan arkadaş gönül rahatlığı ile kullanacaktır. Kesinlikle ağır bir kazası yok, LPG mevcut ve ruhsata işlenmiş vaziyette. Kasasındaki çoğu parçalar hala orijinal olarak duruyor. Aracımda: Merkezi kilit - Ön cam otomatiği - Radyo UBS çalar - Çelik jant ve 4 lastik yeni Kredi kartına tek çekim yada 9 taksit yaparız. Aynı zamanda Yarısı veya yarısına yakın peşinat olarak öderseniz kalan kısmı için senetle vade yaparız. 2. El har türlü aracınız değerinde alınır.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi