senetle araba logo

5,500
İlan No: 17625
Marka: Tofaş
Seri: Doğan
Paket: 1.6
Model: 1987
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 1 KM
Vites: Manuel
Renk: Bordo

Galeri İletişim

Tofaş Doğan arabasının 1.6 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 140

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (258) 518 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 5,500
Peşinat: - 2,750
Borç Tutarı: 2,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 197
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 4,730
Herkese hayırlı satışlar. Aracım resimlerde göründüğü gibidir yürüyen ve motorunda en ufak bir sıkıntı söz  konusu bile değildir. Koltuk kılıfları ve iç aksamı oldukça güzel durumdadır. 4 Lastik durumu orta derecede bir süre daha idare eder. Muayenesi yeni sayılır. 15 / 05 / 2017 Tarihine kadar vize derdi yok. Genel olarak masrafsız Kredi kartlarına 9 aya kadar taksit olur. Yada yarısı peşin geri kalan kısmı kendi bünyemizde senetle vade imkanı

Güvenlik

Merkezi Kilit

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi