senetle araba logo
İlan yayından kaldırılmıştır.

9,500
İlan No: 24986
Marka: Tofaş
Seri: Doğan
Paket: SLX
Model: 1994
Yakıt: LPG
KM: 1 KM
Vites: Manuel
Renk: Bordo

İlan yayından kaldırılmıştır.

Tofaş Doğan ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 9,500
Peşinat: - 4,750
Borç Tutarı: 4,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 322
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 16,340
Not : Aracımız için yazılan fiyat pazarlıksız son fiyattır. Aracın yürüyen ve motor aksamında en ufak bir sıkıntısı yoktur. İstediğiniz yere gönül rahatlığı ile gösterebilirsiniz. Koltuk kılıfları ve iç aksamı resimlerde göründüğü gibi temiz kulanılmıştır. Kredi kartınıza vade farkı ile 9 aya kadar taksit yapılır. Yada en az yarısı peşin olmak kaydı ile geri kalanı aylık vade farkı ile farklı satış imkanımız mevcuttur. Kefilsiz koşulsuz yarısı peşin geri kalanı vadeli Doğan SLX Her marka araç ile takas yaparız. Kamyon, kamyonet, binek... Şehir dışından gelen müşterilerimiz otogarda alınabilir.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi