senetle araba logo
İlan yayından kaldırılmıştır.

4,750
İlan No: 8618
Marka: Tofaş
Seri: Doğan
Paket: SLX
Model: 1990
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 45.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bej

İlan yayından kaldırılmıştır.

Tofaş Doğan ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 4,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 4,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 175
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 11,037
Selamünaleyküm, herkese hayırlı satışlar. Aracım 90 model doğan SLX. İçi dışı çok temizdir döşemeleri koltukları çok iyi muhafaza edilmiştir. Motor ve yürüyen aksamı gayet güzeldir, resimlerden de göründüğü gibi kaporta aksamı da çok düzgün. Aracın satışını vermeden kesinlikle aracı vermem, gündüzleri aracı okmeydanında telefon ile buluşabiliriz gel gör test et bin ondan sonra karar ver. Kredi kartına 6 aya kadar taksit yaparım, 3 milyar peşin verirseniz kalanını senetle vadeli verebilirim, ama fiyatı farklı olur. Aracımız peşin fiyatı 4.750 TL'dir.    

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi