senetle araba logo

7,700
İlan No: 11702
Marka: Tofaş
Seri: Doğan
Paket: S
Model: 1995
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 120.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bordo

Galeri İletişim

Tofaş Doğan arabasının S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 126

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 576 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 7,700
Peşinat: - 3,850
Borç Tutarı: 3,850
 
Aylık Ödeme Tutarı: 207
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 4,959
Aracımız 1998 model doğan S modeldir. Hidrolik Direksiyon Otomatik Cam  merkezi kilit Alarm Renkli cam, arka kol dayama mevcut. Araca orjinal LPG takılmıştır ve ayrıca ruhsata da işlenmiştir. Aracın muayenesi de 2016 tarihine kadar devam etmektei. Motoru yeni yapılmış olup yürürü mükmmel. Şanzıma da atma defransiyelde ötme kesinlikle yoktur. Boret çelik jant vede dört adet lastiği yeni takılmıştır.  Kısacası ağır bir kazası belsası olmayan düzgün bir aile aracıdır. Alıcısına şimdi den hayır olsun. Araç için senet yapılabilmektedir. Senet yapılabilmesi için de 5.000 TL peşinat ödemeniz gerekiyor. Geri kalanı da 10 adet 700 TL'lik senetler ile ödeyebilirsiniz.

Güvenlik

Alarm
Immobilizer
Merkezi Kilit

İç Donanım

Direksiyon - Ayarlanabilir
Direksiyon - Hidrolik
Elektrikli Camlar - Ön
Kumaş Koltuk

Dış Donanım

Arka Cam Buz Çözücü
Far - Sis

Multimedya

6+ Hoparlör
Radyo - CD Çalar
Radyo - MP3 Çalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi