senetle araba logo
İlan yayından kaldırılmıştır.

7,500
İlan No: 25544
Marka: Tofaş
Seri: Doğan
Paket: L
Model: 1992
Yakıt: LPG
KM: 1000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

İlan yayından kaldırılmıştır.

Tofaş Doğan ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 7,500
Peşinat: - 3,750
Borç Tutarı: 3,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 254
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 12,900
Yarısı peşin geri kalan kısmı senetle vade. Aracın motor, şanzıman ve difransiyel akasamında en ufak bir problemi yoktur. Muayenesi 17.12.2015 Tarihine kadar geçerli olup şu anda masrafsız. Dört lastik durumu ise gayet güzel. Kredi kartlarınıza 9 aya kadar taksit imkanı ile en yakın zamanda ofisimize bekliyoruz. Senetle vadeli satışlarımızda pazarlık payı yoktur. Her marka binek ve hafif ticari araçlarımız ile mantıklı takas yaparız.    

Güvenlik

Merkezi Kilit

İç Donanım

Arka Kol Dayama
Elektrikli Camlar - Ön
Kumaş Koltuk
Ön Kol Dayama

Dış Donanım

Alaşımlı Jant
Arka Cam Buz Çözücü
Far - Sis

Multimedya

Radyo - Kasetçalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi