senetle araba logo

4,750
İlan No: 9877
Marka: Tofaş
Seri: Kartal
Paket: Kartal 5 Vites
Model: 1990
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 33.900 KM
Vites:
Renk: Kahverengi

Galeri İletişim

Tofaş Kartal arabasının Kartal 5 Vites modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 142

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 4,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 4,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 241
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 5,775

1990 Model Tofaş kartal

Aracımın motoru ve yürüyen aksamı çok güzeldir. Muayenesi tarafımızca yeni yapıldı. Şu anda bir lira gideri yok alan arkadaş gönül rahatlığı ile kullanacak ve işini görecek.

%50 oranında motoru iyidir.

- 5 koltuk başları

- Krem koltuk kılıfı

- Krem koltuk kılıfları

- Radyo - USB çalar

Sadece 2.500 TL peşinat ile anahtar teslimi 

Kalan kısmı senetle vadeli

Kefil yok

Banka yok

20 aya kadar vadeli

Aracımıza fatura kesilecektir.

       

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi