senetle araba logo

9,250
İlan No: 4081
Marka: Tofaş
Seri: Kartal
Paket: SLX
Model: 1995
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 63.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Tofaş Kartal arabasının SLX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 368

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 435 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 9,250
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 9,249
 
Aylık Ödeme Tutarı: 561
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 13,467
Sizde biliyorsunuz ki bu tür arabaların iyisini bulmak her zaman şans işidir. İşte şu anda şanlı kişilerden biriside sizsiniz. Tofaş Kartal SLX muayanesi ve herşeyi bulunan ruhsata işlenmiş LPG'si olan kısacası altın değerinde bir arabadan bahsediyoruz.

1995 model olan bu arabanın içerisinde herhangi bir deforme yoktur. Koltukları sanki orjinalliğini hiç bozmamış. Araba oldukça sağlamdır. Koltukları yırtıp pırtık değildir.

Dış kaportası emsallerine göre oldukça iyidir. Tofaş Kartal temizliğini korumaktadır.

Bu arada şunu dile getirmeliyim ki 2008-2009 model arabalar bile 100.000 Km aşmış iken bu araba henüz 63.000 KM'de. Eğer Tofaş Kartal almayı düşünüyorsanız bu arabayı kaçırmayın. LPG ruhsata işlidir. Muayenesi vardır. 1 sene daha muayenesiz binebilirsiniz. 2015 yılının 9. ayına kadar muayenesi geçerlidir.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi