senetle araba logo

5,750
İlan No: 7174
Marka: Tofaş
Seri: Kartal
Paket: Kartal 5 Vites
Model: 1994
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 200.000 KM
Vites:
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Tofaş Kartal arabasının Kartal 5 Vites modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 229

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (507) 217 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 5,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 5,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 349
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 8,371
  ARACIMIZIN MUAYENESİ 2016 'YA KADAR GEÇERLİDİR  KAPORTA AKSAMI RESİMLERDEN DE ANLAŞILDIĞI GİBİ GAYET DÜZGÜNDÜR  MOTORU VE YÜRÜYENİ YAŞINA GÖRE ÇOK GÜZELDİR ÇEKİŞİ İYİ LPG VARDIR VE RUHSATA İŞLENMİŞTİR LPG BAKIMLARI DA AKSATILMADAN YAPILMIŞTIR İÇİ DIŞI ÇOK TEMİZDİR AİLE İÇİN ÇOK İDEAL BİR ARAÇ  İSTERSENİZ TİCARİ AMAÇLA DA KULLANILABİLİR ARKA KOLTUKLAR YATIYOR ARACI CANLI CANLI GÖRMENİZİ TAVSİYE EDERİZ ZİRA FİKRİNİZ DEĞİŞEBİLİR  ÇÜNKÜ ARABA ÇOK DİRİ ALBENİSİ VAR  SENETLE VADELİ SATIŞIMIZ VARDIR FAKA YARISINI PEŞİNAT OLARAK ALIYORUZ         

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi