senetle araba logo

5,500
İlan No: 24673
Marka: Tofaş
Seri: Kartal
Paket: 1.6
Model: 1989
Yakıt: LPG
KM: 1 KM
Vites: Manuel
Renk: Sarı

Galeri İletişim

Tofaş Kartal arabasının 1.6 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 167

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (258) 518 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 5,500
Peşinat: - 2,750
Borç Tutarı: 2,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 225
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 5,390
Not : Senetle vadeli satışlarımızda pazarlık payı yoktur. Aracın genel olarak durumu oldukça güzeldir. Motor ve şanzıman aksamında en ufak bir sıkıntısı yoktur. LPG ruhsata işli vaziyette hazır.   Muayenesi 31.07.2017 Tarihine kadar geçerlidir. Aracın şu anda bir lira gideri yok.   Kendi bünyemizde senetle vadeli olarak satışlarımız mevcuttur. 18 Aya kadar senetle vade yaparız. Kredi kartı kullanmak isteyenler için yardımcı olunur. Post cihazımız mevcuttur.Her marka ve model araçlarımız ile mantıklı takas teklifleri değerlendirilir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi