senetle araba logo

5,750
İlan No: 6970
Marka: Tofaş
Seri: Kartal
Paket: Kartal 5 Vites
Model: 1994
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 200.000 KM
Vites:
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Tofaş Kartal arabasının Kartal 5 Vites modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 229

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (507) 217 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 5,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 5,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 349
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 8,371
Öncelikle herkese hayırlı satılar. Aracım 1994 model olup emsalsiz temizlikte olan nadir araçlardan biridir. Resimlerden de göründüğü gibi kaporta aksamı gayet diri durmakta. Yürüyen aksamında yada motorunda herhangi bir sıkıntı yok, çok güzel bir gidişi var. Alacak arkadaş cebinden para ödemeyecek her şeyi tamdır LPG mevcut ve ruhsata işlenmiştir. Senetle vade olabilir fakat yarısı peşin şartı ile Her türlü takas teklifleri değerlendirilir.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi