senetle araba logo

3,999
İlan No: 6520
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: 1.6
Model: 1988
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 200.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bordo

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının 1.6 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 159

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (352) 332 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 3,999
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 3,998
 
Aylık Ödeme Tutarı: 243
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 5,821
2000 TL peşinat ile senetle satılık arabalar arasına bir yenisi daha eklendi. Motoru ve yürüründe tek bir sıkıntı bulunmuyor. Senetle satılık bu araba için istediğimiz peşinat tutarı 2000 TL'dir. Motoru iyi Yürürü iyi 1.6 motor Benzin+LPG yani tüplü 200.000 KM'de Araç için kazası var mı boyası var mı gibi sorular sormayın çünkü tofaş şahin ve 1988 model bir arabanın boyası ve değişeni vardır.  Bu yaşta hiç bir araba boyasız olmaz.  Araç kayseride satılıktır. Peşin satış fiyatı 3.999 TL.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi