senetle araba logo

5,500
İlan No: 7105
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: Şahin 5 vites
Model: 1990
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 200.000 KM
Vites:
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının Şahin 5 vites modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 90

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (507) 217 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 5,500
Peşinat: - 2,750
Borç Tutarı: 2,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 148
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 3,542
ARACIMIZIN MUAYENESİ YENİ YAPILMIŞTIR 2 YIL BOYUNCA MUAYENE DERDİ YOK  MOTORU VE YÜRÜYEN AKSAMI SORUNSUZ ÇALIŞMAKTA  SADECE YARISINI GETİR KALANINI SENETLE VADELİ ÖDE LPG VARDIR VE RUHSATA İŞLENMİŞTİR  AĞIR DERECEDE ÇÜRÜK YOKTUR MUAYENEDEN TEK SEFERDE GEÇMİŞTİR

AYNI GÜN SATIŞI VERİLECEKTİR 

KARİYER YAPMAK İSTİYORSANIZ İŞTE SİZE FIRSAT BU FİYATA  HEMDE SENETLE BANKA İLE KEFİL İLE UĞRAŞMADAN  SADECE KİMLİĞİN VE BİRAZCIK PEŞİNAT İLE GEL AL GÖTÜR  ARABANIN HAYRINI GÖR. DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZE ULAŞIN YADA EN KISA ZAMANDA ARBAYI GÖRMEYE GELİN  YARISI 2.750 EDİYOR NEDİR Kİ SADECE BİR MAAŞ KALANINI İSE DERT ETME DÜŞÜK TAKSİTLER İLE ÖDE  HERKESE HAYIRLI SATIŞLAR.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi