senetle araba logo

6,500
İlan No: 7272
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: S
Model: 1992
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 10.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 259

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (543) 810 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 6,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 6,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 394
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 9,463
Aracım 2015 son ayına kadar  muayenelidir. Kışa girerken tüm bakımları ağır olsun ufak olsun hepsi yapılmıştır, 1 lira gideri yok . balata vs altında şase ve kasalarında gram çürüğü yoktur. Motoru  ise on numara bir sıkıntısı yok, tam dosta tavsiye edilecek bir araba. Gövde rengin ön ve arka tamponlar 4 adet arka 2 adet önde toplam 6 adet pioner hoperlör bulunmakta Aküsü sıfır alınmıştır faturası mevcut. Lastik durumu ise %70 oranına iyidir Aracıma her türlü kefilim kesinlikle bir sıkıntısı yok yakından görünce bana hak vereceksiniz . Aracın gazını koy yola devam et tek kuruş fazladan para ödeme. Pazarlık sünettir iyi paraya iyi araç.   Peşinat ve vadeli ödeme seçenekleri ise şöyledir.   VADELİ PEŞİNAT : 4,000 4 AY 1,000 TL = 8,000 PEŞİNAT : 4,000 6 AY   750 TL = 8,500 ARACIMIN PEŞİN FİYATI İSE 6,500 TL   NOT:  NOTER SATIŞI HEMEN VERİLECEKTİR    

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

6+ Hoparlör
Radyo - MP3 Çalar
USB - AUX
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi