senetle araba logo

4,450
İlan No: 6826
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: 1.6
Model: 1988
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 200.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bordo

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının 1.6 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 177

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (352) 332 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 4,450
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 4,449
 
Aylık Ödeme Tutarı: 270
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 6,478

Motoru ve yürürü çok iyi durumda olan bu aracı senetle satın alabilirsiniz. Aracın muayanesi vardır. Tek yapmanız gereken çalıştırmak. 6 ay önce LPG takıldı. Motoru ve yürürü çok iyi durumda. Motoruna bu güne kadar LPG takılmamıştı fakat 6 ay önce yakıldı. Bu yüzden motoru çok iyi durumdadır. En az 2000 TL peşinat istiyorum. 2000 TL peşinat vermeden aracı senetle satmıyoruz. Başka türlü sorular için aramayınız. 2000 TL peşinat şart. Kayseride satılık bu araba. Türkiyenin her yerinden alabilirsiniz. Bu araç şu anda kayseride. Bordo/Kırmızı görünümlü renkli tofaş şahin senetle satılık.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi