senetle araba logo
İlan yayından kaldırılmıştır.

5,250
İlan No: 64982
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: Şahin 5 vites
Model: 1990
Yakıt: LPG
KM: 88.888 KM
Vites:
Renk: Siyah

İlan yayından kaldırılmıştır.

Tofaş Şahin ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 5,250
Peşinat: - 2,625
Borç Tutarı: 2,625
 
Aylık Ödeme Tutarı: 104
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 6,384
Aracımızın Tofaş Şahin olup çok temizdir. Aracın yürüyen aksamında en ufak bir kusuru yoktur buna garanti vere biliriz. yarısı peşin kalanı taksitle sizlere sunmaktayız. Bilgi için bize ulaşın veya gelerimize gelerek aracı daha ıyı ve yakından görebilirsiniz.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi