senetle araba logo

8,900
İlan No: 18311
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: 1.6 ie
Model: 2000
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 275.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Tofaş Şahin ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 8,900
Peşinat: - 4,000
Borç Tutarı: 4,900
 
Aylık Ödeme Tutarı: 229
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 13,152
* Çelik jant * Gövde rengi tampon * Sis farı * Radyo USB Çalar * Benzin&LPG Aracın kaporta ve yürüyen aksamında hiç bir sıkıntı yoktur. Gazı doldur istersen uzun yola çık o ayarda. İstediğiniz ustaya gösterip detaylı olarak kontrol ettirebilirsiniz bizden yana hiç bir sıkıntı yok.  Araç şu anda galerimizdedir istediğiniz zaman gelip görebilirsiniz. Elimizde yaklaşık  30 adet araç bulunuyor. Tüm araçlarımız senetle vadeli olarak satılmaktadır. Az peşinatla vadeli araç sahibi olmak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçiniz. Bu aracımız için tedbir amaçlı 4.000 TL Peşinat istiyoruz. Kalan kısmını 36 aya kadar taksit yaparız. Peşinat ve ödeme seçenekleri konuşulabilir. Şehir dışından gelen misafirlerimiz için ödeme planı değişiklik gösterebilir. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.        

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi