senetle araba logo

6,900
İlan No: 24122
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: Şahin 5 vites
Model: 1990
Yakıt: LPG
KM: 111 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının Şahin 5 vites modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 210

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (258) 518 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 6,900
Peşinat: - 3,450
Borç Tutarı: 3,450
 
Aylık Ödeme Tutarı: 282
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 6,762

4 Lastik sıfır!

Motor ve şanzımanda ötme, üfleme, hararet gibi sıkıntıları yoktur. 

Koltuk kılıfları ve iç aksamı gayet düzgündür.

Tüm kredi kartlarına 9 aya kadar taksit

Yarısı peşin yarısı senetle vadeli ödeme desteği

Takas olur..

   

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi