senetle araba logo

6,250
İlan No: 2792
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: 1.6
Model: 1994
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 170.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının 1.6 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 249

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (535) 875 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 6,250
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 6,249
 
Aylık Ödeme Tutarı: 379
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 9,099
Tofaş şahin 1.6 benzinli motor ile birlikte LPG de takılmamıştır. Aracın kazası veya darbesi de yoktur araca senetle veya taksitle sahip olabilirsiniz. Araç çok temiz kullanılmış olup kesinlikle hata veya sorunu yoktur. Aracımızın muyenesi yeni yapılmış olup tüm bakımları tam ve zamanında yapılmıştır. Araca taksitle sahip olabilmeniz için peşinat ödemeniz gerekiyor. Peşinat tutarı ise peşin fiyatın %50'lik bölümünü oluşturmaktadır. Peşinat ödedikten sonra da 6, 12 ve 24 ay taksitlendirmeler ile satın alabilirsiniz. Araç masrafsız olup motor iyi durumdadır. Aksam ve yürüyen gayet iyi olup 4 lastik yenidir. Ayrıca kredi kartına da taksit yapılabilir. Senet yapılırken de %0.90'lık vade oranı uygulanacaktı. Şahin 1994 modeli ile birlikte 170.000 dedir. Aracın km si orjinal olup değişen parçası da yoktur. Şahin tüm bunlarla birlikte bir çok donanım ve özelliği beraberinde getiriyor. Şahin'nin donanım özelliklerine bakılacak olursak eğer araçta;

ABS

Radyo CD çalar 

kumaş koltuk

Arka cam buz çözücü

Alarm 

Merkezi kilit

Manuel vites 

Aracımızda vardır.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi