senetle araba logo

10,500
İlan No: 20139
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: 1.4
Model: 1998
Yakıt: LPG
KM: 120.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının 1.4 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 172

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (538) 351 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 10,500
Peşinat: - 5,250
Borç Tutarı: 5,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 282
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 6,762
Araç  çok temiz ve bakımlı. Muayenesi mevcut LPG ruhsata işli kuruş masrafı yok. Bu yaştaki araç için ekspertiz soracak olursanız. bir parça değişeni var. Kesinlikle çürük yok. Motor şanzıman ve yürüyen harika. Otobanda 100 - 120 Bas sağa sola çekme muhabbeti yok. Kredi kartına 9 aya kadar taksit yaparız. Her marka araç ile mantıklı takas olur. Kendi bünyemizde senetle vade yaparız. Bir miktar peşinat kalan kısmı kefilsiz formalitesiz elden taksit yaparız. Lütfen bu yaştaki araç için fazla soru sormayınız. Gelecek olan gelebiliyor ise ustası ile birlikte gelsin, hem biz rahat edelim hemde siz rahat edin.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi