senetle araba logo

9,800
İlan No: 11688
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: 1.6 ie
Model: 2000
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 125.364 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının 1.6 ie modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 161

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 687 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 9,800
Peşinat: - 4,900
Borç Tutarı: 4,900
 
Aylık Ödeme Tutarı: 263
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 6,311
Aracımız son derece düzgiün ve bakımlıdır. Naadir bulunan gümüş gri rengindedirş. 2000  model 1.6 İE. Hidrolik direksiyon merkezi kilit. Ve 3000 TL değerinde lastik Jant modiye mevcuttur. Aracın tüm ağır bakımları yapılmıştır. Motor şanzuman saat gibidir. Hiç bir masraftan kaçınılmadan komple elden geçip yenilenmiştir. Bu fiyata böyle modefiyeli araç bulmak gerçekten zor. Dilediniz yere gösterebilirsiniz. Ezik Bozuk çatlak taksi  çıkamsı şahinlerle bir tutmayın. Gelin görün öyle karar verin Araç için  kredi kartınbsa taksit yapılmaktadır. Şahin kredi kartına taksit olur. Araç için 5.000 Peşinat ödedikten sonra geri kalanı taksitle ödeyebilirsiniz. Senetle taksit yapılan araçlar için oldukça uygun vade oranları uygulanacaktır.  

Güvenlik

Alarm
Merkezi Kilit

İç Donanım

Direksiyon - Hidrolik

Dış Donanım

Alaşımlı Jant
Arka Cam Buz Çözücü
Far - Sis

Multimedya

Arka Eğlence Paketi
Radyo - CD Çalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi