senetle araba logo

4,500
İlan No: 4473
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: 1.6
Model: 1988
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 15.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Yeşil

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının 1.6 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 179

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 827 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 4,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 4,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 273
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 6,551
Senetli satılık ucuz arabalar arasına bir yenisini daha ekledik. Gel alt götür gez dolaş, bin aileni bindir istersen uzun yol yap. Senetlerin vakti zamanı gelince ödemeyi ihmal etme canımı ye. Senetleri ödedikten sonra getir arabayı peşinat sayalım ve size avrupa araba verelim. 1988 Model Tofaş Şahin 1.6 Motor LPG Var Muayene Yok 4 Vites Yürürü İdare Eder Motoru İdare Eder Yarısını peşin var geri kalanı senet ile al götür. Kredi Kartına 9 ay taksit yapılır Banka kredisi kullanılmaz. Aracın boyası varmı yok mu diye aramazsanız sevinirim. 1988 model arabadan ne bekliyorsunuz.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi