senetle araba logo

6,800
İlan No: 7772
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: Şahin 5 vites
Model: 1994
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 180.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının Şahin 5 vites modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 271

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (554) 499 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 6,800
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 6,799
 
Aylık Ödeme Tutarı: 412
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 9,899
Aracımız 1994 model Tofaş şahin 1.6 Gazlı. Motoru ve yürüyen aksamı sorunsuzdur, en ufak bir sıkıntısı yok şu anda tüm sorunları yeni giderildi uzun süre masraf çıkarmayacak. Kaporta aksamında en ufak bir çürük yoktur, bulamazsınız. Koltuklar ve döşemelerde deforme yok. LPG ruhsata işlenmiştir ve aracımız çelik jantlıdır, parçası az, yakıtı düşük, bakımı düşük ucuz ve aile aracı arayanlar için bir bir. 3.500 Peşinle 8 adet 500 TL 'lik senetle vade yapılır, kesinlikle borcu harcı yoktur hemen satışı verilecek., Hayırlı olsun.    

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi